Tomáš končí v NHL jako hráč Montrealu Canadiens

Ahoj všichni!

(Přikládáme symbolicky fotku z prvního setkání s Tomášem)

Asi jste si všimli, že normálně tu za sebe moc statusy nepíšeme, ale tentokrát jsme se rozhodli udělat výjimku. Tomáš strávil v NHL 15 sezon. Posledních 6 let jsme toho byli součástí, čehož si moc ceníme. Měli jsme za tu dobu tu čest Tomáše poznat nejen jako skvělého hokejistu, profesionála každým coulem, srdcaře, který nikdy neodmítl národní dres, ale hlavně jako skvělého člověka. Nesmírně si toho vážíme. 

Děkujeme všem, kteří nám za tu dobu s fanklubem jakkoliv pomohli a pomáhají. Dále také všem fanouškům. Jste to právě vy, pro koho jsme se uplynulých 6 let snažili přinášet aktuální informace, zajímavosti a mnoho dalšího z Tomášova hokejového života. Dokonce jsme spolu stihli i pomáhat ostatním a uspořádat pár charitativních aukcí. Díky vám všem, protože bez vás by naše práce neměla smysl.

Jsme rádi, že Tomáš nevěší brusle na hřebík úplně. Myslíme si, že stále má na to, aby bavil diváky. Nepochybujeme, že se mu na stole v následujících dnech objeví spousta nabídek. Náš fanklub samozřejmě nekončí, budeme tu pro vás a samozřejmě pro Tomáše i nadále, ať už jeho další kroky budou směřovat kamkoliv.

Tome, přejeme šťastnou ruku při výběru nového působiště!

L. a M.

 

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *