Srazy s Plekym

Foto: Fanklub Tomáše Plekance

Foto: Fanklub Tomáše Plekance

1. SRAZ

Historicky první sraz fanklubu s Tomášem proběhl 19. 8. 2013 na zimním stadionu na KladněTomáš nás kontaktoval s prosbou o to, jestli bychom mu nepomohli zprostředkovat setkání s jednou fanynkou a nadějnou mladou hokejistkou Viki.    

Samozřejmě, že jsme Plekymu rádi vyhověli a vše jsme pomohli zorganizovat. Setkání bylo moc fajn. Chvíli jsme sledovali trénink Rytířů a po něm  zůstal Pleky ještě na ledě. Za prvé kvůli focení, které tam právě probíhalo a pak také proto, aby si mohl s Viki zatrénovat 🙂  

Po tréninku jsme na Tomáše měli počkat venku před stadionem, kam slíbil, že dorazí. Chvilku to trvalo, protože venku ještě probíhalo nějaké focení. Nám to však vůbec nevadilo. Když Tomáš přišel, každého z nás pozdravil stisknutím ruky a dostali jsme od něj dárek v podobě podepsaných podpiskaret, které nám všem udělaly obrovskou radost.

Pak jsme se s Tomem fotili a asi hodinu nebo dvě jsme si s ním povídali. Byl to pro nás všechny super zážitek.

Tímto dnem jsem si definitivně potvrdili, že Pleky není jenom skvělý hokejista, ale je také skvělý člověk.

Díky, Pleky! 🙂

Fotografie ze srazu najdete ZDE


2. SRAZ

foto: Tomáš Nocar

foto: Tomáš Nocar

Druhé setkání fanklubu s Plekym proběhlo 4. 8. 2014 v restauraci Magická zahrada v Praze. Tentokrát však u toho nechyběla spousta fanoušků 🙂 S Tomem jsme tento sraz domlouvali dlouho dopředu a přiznáme se, že jsme měli velké obavy, jak to všechno dopadne… Jestli se na poslední chvíli něco nestane a nebudeme to muset odvolat, jestli dorazí všichni fanoušci, jestli se jim ten sraz bude líbit… No, byla toho spousta 🙂

Když dorazil Pleky a začali se scházet první fanoušci, tak se nám obrovsky ulevilo. Záhy jsme zjistili, že Tomáš není jediný hokejista na srazu. Přijel se totiž podívat i Jirka Sekáč.

Tomáš se napřed pozdravil se všemi fanoušky a potom začalo focení. Každý fanoušek se s Tomem vyfotil a potom jsme udělali ještě jednu hromadnou fotku. Pak jsme si pro fanoušky připravili soutěž. Ta spočívala v tom, že jsme četli otázky a kdo nejrychleji odpověděl získal balíček, kde mimo jiné našel třeba podpiskartu, plakát nebo placku. Když byly všechny otázky vyčerpané a výhry rozdané, tak se fanoušci včetně Plekyho šli podepsat na prostěradlo, které jsme sebou měli coby návštěvní knihu 🙂   Poté jsme zahájili jsme autogramiádu. Pro fanoušky zde byla připravena spousta upomínkových předmětů, které si mohli nechat podepsat. Při podepisování si Tomáš zároveň s fanoušky povídal a ochotně odpovídal na všechny jejich dotazy.

Po autogramiádě jsme předali Tomášovi dárek v podobě koláče s logem Canadiens. Tomáš se o něj ochotně podělil s fanoušky. Když bylo všechno snědeno, sraz jsme ukončili.

PODĚKOVÁNÍ:

Tímto bychom chtěli poděkovat všem fanouškům, kteří dorazili. Velmi nás potěšili Vaše kladné reakce po srazu.

Zvláštní poděkování patří  Tomáši Nocarovi, který nám celý sraz nafotil a byl vždy připraven pomoct.

No a samozřejmě děkujeme Plekymu za to, že dorazil 🙂

Fotografie ze srazu nalezneze ZDE


3. SRAZ

foto: Fanklub Tomáše Plekance

foto: Fanklub Tomáše Plekance

Třetí sraz fanklubu s Tomášem byl pro nás hodně zvláštní. Proběhl totiž přesně v ten samý den a na tom samém místě jako naše první setkání s ním. Bylo to tedy 19. 8. 2015 na zimním stadionu na Kladně. Dokonce bylo i stejné počasí – předloni taky tak pršelo :))  Letos jsme nějaký velký sraz nestíhali a tak jsme se s Plekym domluvili jen na malém setkání.

Dopoledne jsme se mohli podívat na trénink kladenských Rytířů, na kterém Pleky samozřejmě nemohl chybět. Po tréninku jsme Plekyho pozdravili, nechali jsme si od něj podepsat nějaké podpiskarty a domluvili jsme se, že se sejdeme  před stadionem. Odtud jsme pak jeli na terasu jedné restaurace.  Tam nám Tomáš podepisoval hromadu plakátů, které jsme s sebou přivezli a při tom ochotně odpovídal na všechny naše dotazy 🙂

Tímto děkujeme Plekymu za příjemně strávený den 🙂 

Fotografie ze srazu naleznete ZDE


4. SRAZ

foto: Fanklub Tomáše Plekance

Čtvrtý sraz fanklubu s Tomášem se uskutečnil 12. 8. 2016 na Kladně. Opět jsme měli šanci zhlédnout trénink Rytířů, se kterými kromě Plekyho trénovali i další hráči NHL, jako třeba Michal Neuvirth nebo Radko Gudas. Na tréninku jsme potkali i Tomášovu maminku Květu.

Po tréninku jsme si s Tomášem zašli na oběd do jedné kladenské restaurace. Při obědě jsme si s Tomem povídali o tom, jak vidí nadcházejí sezónu a jak se těší na Světový pohár v kanadském Torontu. Pak nám samozřejmě také podepsal pár věcí pro Vás fanoušky 🙂

Děkujeme Tomášovi, že si na nás opět udělal čas! 🙂

 

 

 

 


5. SRAZ

foto: Fanklub Tomáše Plekance

Pátý sraz fanklubu proběhl 10. 8. 2017 na Kladně. Napřed jsme zašli na stadion a po tréninku Rytířů jsme s Tomášem šli na oběd, kde jsme si povídali nejen o hokeji.

Nechali jsme si od Toma podepsat pár věcí. Mimo jiné také 4 fotoobrazy do charitativní aukce, kterou jsme se rozhodli uspořádat. Doufáme, že dopadne podle našich představ 🙂

Tome, díky za další fajn zážitek 🙂