Fanklub

fanklubNejsme žádná profesionální agentura. Jsme parta mladých lidí, kteří fandí Tomášovi a snaží se ho podporovat, jak jen to jde. Před pár lety by nás nenapadlo, že s Tomášem budeme v kontaktu, budeme se s ním scházet, pořádat srazy s fanoušky…

Na samém začátku byla jen stránka na facebooku, kde jsme se snažili přinášet fanouškům každý den co nejaktuálnější informace, fotky a různé zajímavosti o Tomášovi.

Práce na stránce nás bavila, a tak nás napadlo, že zkusíme napsat Tomovi, jestli by souhlasil s tím, aby se naše stránka jeho oficiálním fanklubem. Tomáš souhlasil. 🙂 A najednou se takový kolotoč událostí. Začali jsme tisknout podpiskarty, protože jsme chtěli pořádat různé soutěže pro fanoušky a potřebovali jsme nějakou tu odměnu.

Pleky nás později zkontaktoval sám – ohledně setkání s jednou fanynkou. Nakonec se jednalo o historicky první setkání fanklubu s Tomášem. Sešli jsme se na kladenském zimáku. Bylo moc fajn si s ním popovídat a pozorovat ho při tréninku. Po setkání jsme byli plni dojmů. Splnil se tím náš sen. Hned na Kladně jsme s Plekym začali plánovat další sraz. Pro více fanoušků.

Spousta z Vás, fanoušků, měla šanci se setkat, popovídat si a vyfotit se s Tomem, odnést si nějaký ten podepsaný suvenýr a podobně. Tohle byl zatím ten nejkrásnější den v dějinách fanklubu! 🙂 Vidět tolik rozzářených obličejů, tolik fajn lidí a stejně zapálených fanoušků jako jsme my, bylo krásné. Stejně tak i Vaše velmi hezké reakce po srazu. Děkujeme moc, že jste s námi. Budeme se snažit i nadále, abyste se na našich stránkách cítili dobře a abyste tu vždy našli vše, co potřebujete vědět 🙂

DÍKY, ŽE JSTE S NÁMI, PROTOŽE JINAK BY TO NEMĚLO SMYSL!